Доставка

Прийом і видача турбін і турбокомпресорів на ремонт/ з ремонту здійснюється в обласних та районних центрах в офісах транстпортных компаній по всій території України: Києва, Чернігова, Сум, Харкова, Полтави, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запоріжжя, Мелітополя, Херсона, Сімферополя, Одеси, Миколаєва, Кропивницького(Кіровограда), Черкас, Вінниці, Житомира, Тернополя, Львова, Чернігова, Івано - Франківська, Ужгорода та інших міст.

Варіанти оплати:

1.Готівкою при самовивозі зі складу в Мелітополі. 
Оплата готівкою при ремонті турбокомпресора на заводі. Надається касовий чек, гарантійний талон, товарна накладна. Адреса ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів»: Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Каховське Шосе, 3/7.

2.Банківський переказ через будь-який банк (з будь-якої точки України).
Після оформлення замовлення, менеджер відділу продажів виставляє рахунок на оплату послуг по ремонту турбокомпресора на e-mail або факс. Рахунок можна оплатити через будь-який банк, що знаходиться на території України. Відвантаження відремонтованої турбіни здійснюється протягом 1-2 днів після оплати.

3.Безготівковий розрахунок для юридичних осіб і підприємців (з будь-якої точки України).
Під час оформлення замовлення або ремонту, необхідно вислати реквізити Вашої компанії, на яку виставляється рахунок (за e-mail: mztk.turbocom@gmail.com або факсом  . Менеджер відділу продажів виставить рахунок за ремонт турбіни на вказаний Вами e-mail або факс. Відвантаження здійснюється протягом 1-2 днів з моменту надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів». З товаром, що поставляється весь пакет бухгалтерських документів: оригінал рахунки на оплату, акти виконаних робіт, податкова накладна, гарантійний талон та ін. документи. Зателефонувати через Skype на наступний номер (Україна): +380619429036, факс  +38 (0619) 42-90-36.

Варіанти доставки:

1. Самовивіз зі складу в м. Мелітополі.

2. Експрес відправка кур'єрськими службами: Автолюкс, Гюнсел, Інтайм, Нічний Експрес, і т. д.
Доставка та отримання здійснюється транспортною компанією. Вартість доставки можна розрахувати на сайті відповідної кур'єрської служби. При відправці турбіни на ремонт необхідно оплатити перевезення, а так само необхідно вказати місто призначення: м. Мелітополь, одержувач: ТОВ «МЗТк».  Термін доставки 1-2 дні з дня відправлення з будь-якої точки України.